Pozycjonowanie

Zadzwoń do nas: +48 531 970 160

12

lat na rynku

400

wypozycjonowanych stron

1200

fraz

Pozycjonowanie to proces umieszczania witryny na wysokich pozycjach w Google i innych wyszukiwarkach internetowych dla najczęściej wyszukiwanych słów kluczowych.

 Ceny pozycjonowania fraz: od 25 zł./m-c za frazy lokalne i od 30 zł./m-c za frazy o zasięgu ogólnopolskim. Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wycenę Twojej strony.

 

  Co daje pozycjonowanie?

  Dla aktywnego pozyskiwania klientów nie wystarczy posiadanie strony www. Kluczowe jest by witrynę można było łatwo odnaleźć w Internecie wśród tysięcy innych serwisów www a temu służy właśnie pozycjonowanie stron internetowych.

  Nasze metody pozycjonowania stron www oparte są na publikowaniu wartościowych treści, zdobywaniu wysokiej jakości linków, optymalizacji pod kątem urządzeń mobilnych, ustawianiu unikatowych meta tagów, title i description.

  Jeśli konkurencja jest bardzo silna i duża liczba firm stara się o wypozycjonowanie tych samych słów kluczowych skuteczne pozycjonowanie musi opierać się wyłącznie dobrych, wartościowych linkach i umieszczanych w najwyższej jakości portalach internetowych i kierujących do pozycjonowanej strony.

  Takie pozycjonowanie oczywiście wymaga większych nakładów, ale dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarce Google przyczyniamy się do większej sprzedaży lub zwiększenia liczby konwersji. Skuteczne i profesjonalne pozycjonowanie strona www to jeden z ważniejszych czynników decydujących dziś o sukcesie Twojej firmy.

  Naszym klientom proponujemy pozycjonowanie zarówno fraz lokalnych jak i „ogólnopolskich”. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych za pomocą etycznych metod zgodnych z zasadami Google.

  Ceny pozycjonowania zależą od ilości stron konkurencyjnych pozycjonujących określone frazy oraz od jakości tych stron. Taniej pozycjonujemy również całe pakiety fraz (im więcej zamówionych słów kluczowych tym niższa cena jednostkowa za dane słowo). Bardzo ważna jest również jakość samej strony www. Taniej i łatwiej pozycjonuje się nowoczesne witryny przyjazne dla wyszukiwarki. Istotna jest również szybkość strony i jakość serwera na jakim jest umieszczona.

  Obsługujemy klientów z największych miast w Polsce jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław Poznań, Katowice, Szczecin, Lublin, Olsztyn, Toruń, Białystok, Rzeszów, Kielce, Zielona Góra, Opole.

  Działamy również mocno lokalnie na terenie Dolnego Śląska pozyskując klientów z takich miejscowości jak: Wałbrzych, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Głogów, Zgorzelec, Bolesławiec, Świdnica, Oleśnica, Kłodzko. Ze względu na mniejszą konkurencję w małych miastach możemy zaproponować wyjątkowo atrakcyjne, tanie pozycjonowanie słów kluczowych

  Jeśli chcesz poznać nasz cennik skorzystaj z formularza lub prześlij nam maila lub zadzwoń a my prześlemy Ci cennik pozycjonowania Twojej strony www. Przy wycenie zachowujemy kompromis pomiędzy skutecznym a tanim pozycjonowaniem.